خانه

Galaxy power industry limited نمایه شرکت

نمایه شرکت

صنعت برق کهکشان محدود است

صنعت برق Galaxy محدود در سال 2018 تاسیس شد، یک شرکت فناوری پیشرفته در چین، ما متخصص در تحقیق و توسعه، تولید و فروش انواع تجهیزات خطوط انتقال خطوط و ابزار مانند هیدرولیف کننده، کشش دهنده، قطر هادی کابل زیرزمینی، ضد طناب فولادی گالوانیزه و همچنین ارائه لوازم جانبی و خدمات فنی برای مشتری. کهکشان به عنوان یکی از بزرگترین تولید کننده تجهیزات و ابزار چین دار تولید شده در چین است که اکنون بیش از 200 نوع انواع کالاها را عرضه می کند.

شرکت ما دارای تعدادی از مهندسین ارشد، مهندسین متوسط ​​و پشتیبانی فنی ایتالیایی است، چشم انداز خوبی برای توسعه، شرکت با توجه به عملی و مایل به کار، حفظ بهبود دستورالعمل ها، واقعا کیفیت چینی است.

محصولات شرکت دارای یک سال تضمین کیفیت، و پس از فروش کارآمد و به موقع است

بسته بندی در مورد چوبی با توجه به نیاز مشتری

نمایشگاه

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

تاریخچه شرکت

تأسیس در سال 2018 ، Galaxy Power Industry Limited یک تولید کننده متخصص در زمینه تحقیق ، توسعه و تولید ماشین آلات برق است. ما یک شرکت پیشرفته در چین هستیم. همه محصولات ما با استانداردهای بین المللی کیفیت مطابقت دارند و در انواع مختلف بازارهای مختلف در سراسر جهان بسیار مورد استقبال قرار می گیرند.

محصولات ما در استرالیا ، ترکیه ، مکزیک ، پاناما ، پرو ، برزیل ، مصر ، سودان ، کنیا ، آنگولا ، پاکستان و غیره به فروش می رسد محصولات ما نیز در چین بسیار محبوب و پرفروش است.

video
<-Video Images->
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

توزیع کننده / عمده

صادر کننده

شرکت تجاری

فروشنده

مارک های : کهکشان

تعداد کارمندان : 50~100

فروش سالانه : 10000000-20000000

سال تاسیس : 2018

صادرات کامپیوتر : 80% - 90%